Inglise keele kursused A1-B2

Inglise keele õpiprogrammid sisaldavad rääkimist, kuulamist, lugemist ja kirjutamist. Me õpime sõnavara ja praktiseeme grammatikat. Räägime palju, sest meie peamine eesmärk on kvaliteetne suhtlemine inglise keeles.

1 (42).JPG

Kursused Kalita Language Studios, Sügis 2022 - Kevad 2023

Kui te pole kindel oma inglise keele tasemes, siis tehke test siin

Valige tõhus ja mugav inglise keele Õppimisrežiim. Kalita Language Studio pakub koolitust järgmises vormingus: 1. Koolitus toimub väikestes rühmades kuni 6 inimest. Iga õpilane saab tähelepanu. 2. Tunnid toimuvad Tallinna Kesklinna stuudios võrguühenduseta. Kokkuleppel rühmaga saab klassid tõlkida veebivormingusse. 3. Klassid toimuvad kord nädalas: tööpäevade õhtul või nädalavahetuse hommikul. Iga seanss kestab 3 akadeemilist tundi koos lühikeste puhkepausidega. Selles vormingus saate õppida inglise keelt mitte intensiivselt, kuid tõhusalt, võttes samal ajal ainult ühe nädalapäeva. 4. Mis tahes taseme õppemaks on ~170 eurot kuus. Maksumus sõltub tundide arvust kuus. 5. Koolitus algab septembri keskel ja ühe keele taseme õppimiseks kulub 25 nädalat (Kursus lõpeb märtsi keskel). Jõulude ja uusaasta pühade ajal eeldatakse puhkust. 6. Kui soovite alustada inglise keele õppimist, kuid ei leidnud teile ideaalset ajakava-kirjutage meile e-posti teel olga@kalitalanguagestudio.com. ja me püüame korraldada klassid teile. 7. Kas pole kindel, millist inglise keele taset vajate? Tehke test ja saate kohe teada, millist taset teile soovitatakse. 8. Esimene õppetund on prooviversioon. See tähendab, et otsustate, kas liituda grupiga pärast esimest tundi. Tunni lõpus võite pöörduda ka juhendaja poole, et veenduda, et see rühm on teie jaoks parim valik. Võrdluseks võite alati proovida teisi tasemeid. Kui grupi tase teile ei sobi, on tund tasuta.

Inglise keele kursuste ajakava

 

1

General English for Beginners A1
GwQBUq.jpg

Kui soovite õppida nullist, on see kursus teie jaoks!

Klassid toimuvad vene keele baasil.

Millal: esmaspäeviti

Mis kell: 18: 00-21: 00

2

General English Elementary A2
matt-duncan-IUY_3DvM__w-unsplash.jpg

Kas oskate juba öelda ja mõista mõnda sõna ja fraasi inglise keeles ning rääkida ka endast? A2 taseme kursus sobib teile.


Millal: teisipäeviti

Mis kell: 18: 00-21: 00

 

3

General English Pre-Intermediate B1.1
firdouss-ross-Z4m21XW36OM-unsplash.jpg

Kui saate vestelda "lihtsas" inglise keeles,rääkida endast ja mõista vestluspartneri vastust tuttavas olukorras, valige oma taseme tõstmiseks määrus 1.1.


Millal: kolmapäeviti

Mis kell: 18:00-21:00

Ja ka grupp neile, kellel on nädalavahetustel mugavam õppida:


Millal: pühapäeviti

Mis kell: 10:00-13:00

4

General English Intermediate B1.2 (online)
alex-kalinin-8bs-Kz8ACdM-unsplash (1).jpg

Kui räägite hästi ja mõistate kõnet kõrva järgi, väljendate oma mõtteid lihtsate lausetega, kuid teil on raskusi keerukamate grammatiliste konstruktsioonide ja sõnavaraga silmitsi seistes, jätkake keele õppimist B1.2 taseme rühmaga.


Millal: esmaspäev + neljapäev

Mis kell: 18:00-19:30

Ja ka grupp neile, kellel on nädalavahetustel mugavam õppida:


Millal: laupäev

Mis kell: 11:00-14:00

5

General English Upper-Intermediate B2 (online)
john-lockwood-FcLq69V7Rsc-unsplash.jpg

Kas räägite hästi ja mõistate inglise keelt kõrva järgi, kuid võite siiski vigu teha? Kas soovite väljendada oma arvamust selgelt, kirjeldada sündmusi üksikasjalikult, arendada ja kinnitada oma seisukohta näidetega? Suurendage oma taset B2-taseme rühmaga.

Millal: teisipäev + reede

Mis kell: 18:00-19:30

Ja ka grupp neile, kellel on nädalavahetustel mugavam õppida:


Millal: pühapäev

Mis kell: 14:30-17:30

Miks Kalita Language Studio?
Inglise keele kursused - Kuidas?
  1. Suurepärased õpetajad: professionaalsed, sõbralikud, avatud ja abivalmis.

  2. Rahulik ja turvaline õpikeskkond, kõik stuudios on lihtne ja funktsionaalne.

  3. Kaasaegsed õpiprogrammid tööteldud inglismaal: Cambridge University Press, Oxford University Press.

Me loome rahulikku ja turvalist keskkonda, kus te saate ilma paanikata keelt õppida. Kõik toimub tempos, mis on sobiv konkreetsele rühmale. 

Ülesanded on mitmesugused: loeme ja arutleme paarides, mängime aktiivseid mänge, kirjutame tahvlitel, kuulame ja vastame küsimustele, mängime lauamänge jne.