top of page

Inglise keele kursused A1-B2

Inglise keele õpiprogrammid sisaldavad rääkimist, kuulamist, lugemist ja kirjutamist. Me õpime sõnavara ja praktiseeme grammatikat. Räägime palju, sest meie peamine eesmärk on kvaliteetne suhtlemine inglise keeles.

1 (32)(1)_edited_edited.jpg

New Groups 2023

Miks Kalita Language Studio?
  1. Suurepärased õpetajad: professionaalsed, sõbralikud, avatud ja abivalmis.

  2. Rahulik ja turvaline õpikeskkond, kõik stuudios on lihtne ja funktsionaalne.

  3. Kaasaegsed õpiprogrammid tööteldud inglismaal: Cambridge University Press, Oxford University Press.

Inglise keele kursused - Kuidas?

Me loome rahulikku ja turvalist keskkonda, kus te saate ilma paanikata keelt õppida. Kõik toimub tempos, mis on sobiv konkreetsele rühmale. 

Ülesanded on mitmesugused: loeme ja arutleme paarides, mängime aktiivseid mänge, kirjutame tahvlitel, kuulame ja vastame küsimustele, mängime lauamänge jne.

Sky

Inglise keele kursused Kalita Language Studios

Kui te pole kindel oma inglise keele tasemes, siis tehke test siin

Valige tõhus ja mugav inglise keele Õppimisrežiim. Kalita Language Studio pakub koolitust järgmises vormingus: 1. Koolitus toimub väikestes rühmades kuni 6 inimest. Iga õpilane saab tähelepanu. 2. Tunnid toimuvad Tallinna Kesklinna stuudios. Kokkuleppel rühmaga saab tunnid viia veebis. 3. Klassid toimuvad 1 kord nädalas 4 akadeemilist tundi (180 minutit) või 2 korda nädalas 2 akadeemilist tundi (90 minutit). 4. Mis tahes taseme õppemaks on ~170 eurot kuus. Maksumus sõltub tundide arvust kuus. 5. Ühe keele taseme õppimiseks kulub 25 nädalat . Pühade ajal eeldatakse puhkust. 6. Kui soovite alustada inglise keele õppimist, kuid ei leidnud teile ideaalset ajakava-kirjutage meile e-posti teel olga@kalitalanguagestudio.com. ja me püüame korraldada klassid teile. 7. Kas pole kindel, millist inglise keele taset vajate? Tehke test ja saate kohe teada, millist taset teile soovitatakse. 8. Esimene õppetund on proovitund. See tähendab, et otsustate, kas liituda grupiga pärast esimest tundi. Tunni lõpus võite pöörduda ka juhendaja poole, et veenduda, et see rühm on teie jaoks parim valik. Võrdluseks võite alati proovida teisi tasemeid. Kui grupi tase teile ei sobi, on tund tasuta.

Inglise keele kursuste ajakava

Mountain Ridge

Anna teada, kuidas me saame aidata

Aitäh! Me võtame ühedust esimesel võimalusel.

bottom of page